Titles you rated
- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 1.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5