Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
HealerRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0