Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 4.0