Titles you rated
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Testament of YouthRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
 
Ready Player OneRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5