Series
Ratings
24
Weekly IdolRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 위대한 바빌론Rated ★ 5.0
- Toy SoldiersRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 3.0
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0