Series
Ratings
44
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
More Than FriendsRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
AbyssRated ★ 3.0