Movies
Ratings
41
AllegiantRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0