Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0