Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 1.5
JokerRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.5
LucaRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0