Series
Ratings
97
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
My Beautiful BrideRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 3.0
The King in LoveRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5