Movies
Ratings
21
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5