Titles you rated
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0