Movies
Ratings
256
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 4.0