Movies
Ratings
204
The ThroneRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 2.0
South BoundRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
GloveRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
pace makerRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
The DealRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0