Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 1.5
LoganRated ★ 4.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 1.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 1.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0