Titles you rated
LegionRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
LegionRated ★ 5.0
InhumansRated ★ 2.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Marvel's RunawaysRated ★ 3.5
The GiftedRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0