Movies
Ratings
20
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0