Series
Ratings
41
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0