Series
Ratings
77
Dream HighRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Battle of TonguesRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5