Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5