Series
Ratings
42
HealerRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0