Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.5