Titles you rated
Shinhannin FlagRated ★ 3.5
JugglersRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Dr. RintarōRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
Galileo XXRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
Phantom Singer 2Rated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 4.5
Galileo ZeroRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0