Titles you rated
EqualsRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 4.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
A DayRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 4.0