Movies
Ratings
90
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 1.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5