Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0