Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
TempestRated ★ 2.0- 퇴마록Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
Lupin Season 1Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0