Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5