Movies
Ratings
315 F1: The MovieRated ★ 4.5 F1: The MovieRated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 The HelpRated ★ 3.5 The HelpRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0
 A Star Is BornRated ★ 3.0 A Star Is BornRated ★ 3.0
 Inside MenRated ★ 5.0 Inside MenRated ★ 5.0
 TangledRated ★ 3.5 TangledRated ★ 3.5
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
 WickedRated ★ 5.0 WickedRated ★ 5.0
 DeadpoolRated ★ 4.0 DeadpoolRated ★ 4.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5
 Dune: Part TwoRated ★ 4.5 Dune: Part TwoRated ★ 4.5
 Concrete UtopiaRated ★ 4.5 Concrete UtopiaRated ★ 4.5
 MissingRated ★ 3.5 MissingRated ★ 3.5
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
 ElementalRated ★ 4.0 ElementalRated ★ 4.0
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0
 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0