Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
High LifeRated ★ 2.0
Queen of the DesertRated ★ 1.5
The RoverRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 0.5
The Lost City of ZRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The KingRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5- Love ResetRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5