Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Road to BostonRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0- PilotRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Teachers' LoungeRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0