Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0