Titles you rated
RentRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Count of Monte CristoRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5