Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
FracturedRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0