Titles you rated
Suspect XRated ★ 3.0
SPEC: Close~ReincarnationRated ★ 3.0
SPEC: Close~IncarnationRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0