Titles you rated
From Five To NineRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
City HallRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- First KissRated ★ 3.0