Movies
Ratings
30
The Terror LiveRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0