Titles you rated
Little ChildrenRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
Four LoversRated ★ 1.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 2.5
New York, I Love YouRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Original SinRated ★ 1.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
AdoreRated ★ 1.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
Last NightRated ★ 3.0
Cruel IntentionsRated ★ 1.0