Movies
Ratings
58
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5