Titles you rated
Baby DriverRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5- The Starry nightRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
The MessageRated ★ 4.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 2.5
RoomRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.5