Series
Ratings
406
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Dark LegacyRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
WET! (WORLD EDM TREND!)Rated ★ 1.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Dancing 9Rated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0