Titles you rated
Music and LyricsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0