Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Righteous LoveRated ★ 3.0
The Night WatchmanRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5