Titles you rated
Lifting King KongRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5