Movies
Ratings
18
OnceRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5