Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 0.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 0.5
ChawRated ★ 1.5