Titles you rated
Ethel & ErnestRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
GamerRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5