Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
To Each His OwnRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.5
Rinco's RestaurantRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.5- At Cafe 6Rated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5