Movies
Ratings
20
The President's BarberRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 0.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0