Series
Ratings
163- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0